Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sanikom Sp. z o.o. Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
700689
od 18 kwietnia 2005

BIP wersja 2.0


INFORMACJE BIP » Instrukcja obsługi

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ

PRZEDSIĘBIORSTWA GOSPODARKI KOMUNALNEJ

„SANIKOM” SP. Z O. O. W LUBAWCE

 

Strona Biuletynu Informacji Publicznej SANIKOM sp. z o.o.  w Lubawce powstała na podstawie przepisów:

- Ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. (Dz.U.01.112.1198)

- Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 maja 2002 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej. (Dz.U.02.67.619)

 

 

Dostęp do informacji publicznych zawartych w Biuletynie jest możliwy poprzez stronę główną Biuletynu posiadającą adres URL - http://www.bip.gov.pl/  albo poprzez podmiotową  stronę  Biuletynu Informacji Publicznej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Sanikom” sp. z o. o. w Lubawce pod adresem http://www.sanikom.bip.net.pl/

 

 

Strona  Biuletynu jest zredagowana tak, aby na bieżąco wprowadzać modyfikacje menu podmenu i poszczególnych dokumentów.

 

 

Strona wyposażona jest w menu przedmiotowe znajdujące się lewej strony ekranu. Wybór pozycji z menu następuje poprzez wskazanie pozycji za pomocą kursora ekranowego i następnie kliknięcie klawiszem myszy. Wybór z menu umożliwia przejście do podmenu  zawierających poszczególne dokumenty. Aktualna pozycja w menu przedmiotowym wskazywana jest poprzez podświetlenie.

 

 

Po otwarciu każdego dokumentu istnieje możliwość wydrukowania zawartej treści lub zapisania pliku na dysku. U dołu dokumentu wyświetlane są informacje dot. tożsamości autora dokumentu, wraz z datą i godziną udostępnienia czy modyfikacji.

 

 

Zamieszczony w prawym górnym rogu moduł wyszukujący - pozwala na sprawne wyszukanie danej grupy informacji w zawartości naszego Biuletynu.

 

 

Informacje publiczne zawarte w naszym Biuletynie udostępniamy wszystkim zainteresowanym  przez 24 h na dobę, bez przerwy. W przypadku krytycznej awarii serwera podmiotowej strony BIP, odwiedzający są informowani o chwilowym zablokowaniu połączeń z tą stroną.

 

Redaktor:

Ewa Tabas

Ilość wyświetleń:

4210

Źródło:

Ewa Tabas

Ostatnia zmiana:

2005-04-25 11:51:38

Utworzony:

2005-04-25 11:50:34

Historia zmian